Dzisiaj krótko, korzystam z drzemki córci i mam tylko chwilkę.
A więc gwiazdki, śnieżynki, bombki i girlandy.
Brak opisu wynagradzam dużą ilością zdjęć :)
Szydełko Kiry to blog dla osób miłujących się w robótkach ręcznych :) Mam nadzieję, że czytający i oglądający znajdą coś dla siebie
Etykiety
ananasy
aniołki
bieżnik
bluzka
bombki
brugijska koronka
buciki
chodnik
choinka
chusta
czapka
czepek
dywanik
dzwonki
elementy
filet
fioletowy melanż
firanka
girlanda
gwiazdki
koc
kocyk
kokon
kolczyki
komin
komplet na chrzest
koszyczek
krochmal
łapacz snów
mata
melanż
obrus
parasolka
patchwork
pikotki
podkładki
poduszka
róża
róże
schemat
serce
serweta
serwetka
serwetki
skarpeta na butelkę
sopelek
sowa
sukienka
szal
śnieżynki
Święta
wzory
zajączki
zakładka
zawieszka
zazdroska
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zawieszka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zawieszka. Pokaż wszystkie posty
środa, 7 grudnia 2016
niedziela, 6 grudnia 2015
Rozkręcam się :)
Czapka z szalikiem dla synka (posłużył mi za modela :)), czarna czapka dla męża, biało-czerwona z rękawiczkami - dla mnie.
I oczywiście ozdoby. Bombek jeszcze więcej będzie, gwiazdek i śnieżynek zapewne też. Dzwonków już starczy. Choineczki to czysta improwizacja. A jedyna co zostanie u mnie, to zawieszka na drzwi, cała reszta idzie w świat :)
I oczywiście ozdoby. Bombek jeszcze więcej będzie, gwiazdek i śnieżynek zapewne też. Dzwonków już starczy. Choineczki to czysta improwizacja. A jedyna co zostanie u mnie, to zawieszka na drzwi, cała reszta idzie w świat :)
niedziela, 26 stycznia 2014
Migiem
Dziś tak szybko, krótko i mało. Niestety przez jakiś czas tak będzie, ponieważ mam sesję w szkole i muszę nadgonić trochę z pracą licencjacką. Miejmy nadzieję, że uda mi się w czerwcu pochwalić dyplomem :)
A teraz przejdźmy do dziergadeł :) To prezent dla dziadków z okazji ich święta:
Dla drugiej babci była zawieszka, wydziargałam taką samą jak kiedyś już pokazywałam. Dla przypomnienia:
A teraz przejdźmy do dziergadeł :) To prezent dla dziadków z okazji ich święta:
Dla drugiej babci była zawieszka, wydziargałam taką samą jak kiedyś już pokazywałam. Dla przypomnienia:
czwartek, 14 listopada 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)











