Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mata. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mata. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 17 września 2013

Sporo tego dzisiaj :)

Nadal korzystam z Internetu z doskoku, więc teraz będzie hurtem :)
Na początek kolejne kolczyki, tym razem na większych kółkach

 Następnie coś takiego, nie wiem jeszcze jakie będzie przeznaczenie takiej maty, wymiary, to z 15x20 cm, dokładnie nie wiem ile

 Kolej na serwetkę, tylko źle mi się nakrochmaliła niestety
 Mała serweteczka, bardziej odpowiednia pod kubek czy coś takiego
 A na koniec najbardziej pożądana rzecz na jaką miałam ostatnio ochotę :) wzór przesłała mi Pani Monika z http://szydelkoija.blox.pl/html za co jestem dozgonnie wdzięczna :) Niestety nie nabrałam jeszcze wprawy w napinaniu tego rodzaju serwetek, dlatego może jest taka krzywa. A na pierwszym zdjęciu łapka mojego synka :)



A tak na koniec pochwalę się, że dzisiaj mamy z mężem drugą rocznicę ślubu :)