Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dywanik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dywanik. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 5 listopada 2015

Podkładki pod kubki, poduszka, bieżnik itd....

Głównym bohaterem będą podkładki :) Za dużo nie będę dziś pisać, więc podziwiajcie ;)
 Poduszka z resztek, robiona na drutach.
 Chodnik z resztek, na szydełku.
 Czapka na urodziny bliźniaka ;)
 Spodobał mi się w takiej formie i postanowiłam na tym poprzestać.





A na koniec 6 kompletów podkładek.

To tyle na dziś, następnym razem obiecuję więcej opowiedzieć o tym co zrobiłam.
Pozdrawiam :)

piątek, 6 czerwca 2014

Babcine chodniczki

Chodniczki zrobiła moja babcia i dziarga je bez opamiętania :) to tylko kilka z nich. Każdy ma około 60-80 cm.